Кошик
1292 відгуків
+380 (68) 990-07-66

Заміна ручки КПП на Деу Ланос, Сенс

Заміна ручки КПП на Деу Ланос, Сенс

Ручка КПП виконує функцію пристосування управління важеля перемикання передач. З-за того, що вона постійно знаходиться в руці водія, ручка зношується, стирається її поверхню. Ручка втрачає свій первинний зовнішній вигляд і відповідно інтер'єр салону автомобіля стає зовсім нетаким презентабельним.

Замінивши ручку КПП на нову можна оновити салон автомобіля. Любителі класики та витриманого стилю можуть вибрати ручку, яка максимально буде схожа з "рідною". Для стильного і незвичайного тюнінгу салону можна вибрати ручку незвичайної форми у виконанні з комбінацією різних матеріалів, з підсвічуванням.

Вибір ручки КПП

При виборі ручки КПП варто звертати увагу не тільки на зовнішній вигляд пристрою, але найголовніше на ергономічність. Для безпечного керування транспортним засобом всі перемикачі, важелі та ручки повинні бути легко керовані і зручними для водія. Так, і ручка КПП повинна зручно тримати в руці і приводити в управління важіль перемикання передач, не ковзати і мати зображення схеми передач.

Як і інші деталі, ручка КПП схильна до зносу. Ручка перемикання передач в Ланосі знаходиться на самому видному місці в салоні. Зазвичай водії Ланоса змінюють ручки КПП раз в 3-5 років. Такий тюнінг дозволяє оновити інтер'єр салону недорого, але помітно.

Установка ручки КПП до авто

Незважаючи на простоту конструкції і рукоятки важеля КПП, остання досить з натягом сідає на основу. Зазвичай заміна ручки не викликає особливих складнощів, проводиться водієм.

Етапи заміни:

  • Першим ділом потрібно від'єднати стару ручку КПП від важеля одним із способів: прокрутити і зняти або розпиляти. Знімати треба акуратно, щоб не висмикнути важіль КПП або не збільшити її люфт
  • Далі потрібно зняти пильник, який тримається на чотирьох засувках: два спереду і два ззаду
  • Від'єднуємо засувку, яка на важелі фіксатор утримує
  • Витягаємо фіксатор і важіль
  • Після зняття верхівки ручки КПП з'явиться доступ до каркаса ручки КПП
  • Фіксація нової ручки здійснюється додатково за допомогою клею, перед цим потрібно добре відцентрувати

Як видно з опису вище, заміна ручки КПП не дуже трудомісткий процес і найчастіше водій самостійно можуть впоратися з цим завданням.

Заміна ручки КПП на нову дизайнерську або більш класичну - хороше рішення для недорогого і помітного тюнінгу салону автомобіля.

Тепер ви знаєте, як здійснюється заміна ручок КПП на автомобілі Daewoo Lanos і Sens. В іншій статті нашого блогу представлений огляд на самі незвичайні ручки КПП, в якому міститься ряд цікавих і корисних відомостей. Якщо вам потрібно дізнатися чи уточнити загальні відомості щодо ручок КПП, то ви зможете знайти їх в ще одній статті. У разі виникнення необхідності, Ви можете поставити ті чи інші питання з приводу даної продукції, зв'язавшись з нами по вказаним на сайті контактам.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner