Кошик
1290 відгуків
+380 (68) 990-07-66

Кнопки в автомобілі

Кнопки в автомобілі

Автомобіль - це самостійний незалежний механізм. Стати водієм - це найскладніше завдання. Знати своє авто, його особливості і тонкощі - це вже підвладне не кожному автомобілісту. Приладова панель і кнопки на ній - перше, із чим зустрічається недосвідчений автомобіліст.

Кнопки в салоні автомобіля і їх призначення

Дизайн салону у різних марок машин відрізняється. Зробити оформлення салону і панелі унікальною і більш привабливою можна якраз за допомогою зовнішнього вигляду кнопок і перемикачів (докладніше https://www.autoguide.com/auto-news/2016/06/top-10-most-unique-car-ignitions.html).

У деяких марках авто кнопки не підписані і не мають графічного зображення свого призначення або ж воно не очевидно і без інструкції з нею навряд чи можна розібратися.

Розглянемо деякі з них.

  • В автомобілі марки Toyota RAV4 поруч із селектором АКП (автоматичної коробки передач) знаходиться чорна кнопка без будь-яких позначень її функції. Насправді це кнопка блокування того ж селектора і служить вона для того, щоб перевести коробку передач в нейтральне положення під час непрацюючого (заглушеного) двигуна. Для того, щоб скористатися таким функціоналом доведеться однією рукою натиснути на кнопку, а іншою перевести важіль у нейтральне положення. В інших комплектаціях і марки авто ця кнопка може ховатися під заглушками.

 

  • Ще одна нестандартна кнопка в Toyota з піктограмою динаміка і написом Party Mode. Судячи з графічного позначення, ця кнопка пов'язана з акустичною системою в автомобілі, але як саме-не дуже зрозуміло. Насправді призначення цієї кнопки - міняти акустику в салоні таким чином, що б задні динаміки були задіяні у розподілі звуку, низькі частоти при цьому посилювалися. Таким чином можна, будучи на відпочинку за містом, наприклад, відкрити двері багажника і влаштувати таке собі автопаті на природі з хорошою музикою.

 

  • Ще одна незвичайна "тойотовская" кнопка у вигляді овалу з вертикальною лінією по діагоналі - це кнопка, що відповідає за включення/відключення панелі бездротової зарядки мобільного телефону. Піктограма не зовсім очевидна, тому часто викликає подив у автовласників і роздуми про її функціональному призначенні. Підказкою в цьому випадку може служити ніша для смартфона, яка знаходиться нижче кнопки з таким же графічним зображенням.

 

  • В Nissan Note e12 тоже есть интересная и не очень очевидная кнопка с изображением микрофона волн вокруг контура машины. Исходя из такого изображения, кнопка должна бы отвечать за акустическую систему авто. Но нет. Это кнопка отвечающая за Around View Monitor, а именно систему кругового обзора с определением движущихся объектов. Эта функция - интеллектуальная разработка для безопасности и комфорта управления автомобилем, которая позволяет также избежать непредвиденных ситуаций. В системе используются 4 видеокамеры, создающие панорамный вид.

 

  • Владельцы Subaru обнаружат на своей панели ТМК де интересную и не очень понятную кнопку Party сat. ЕЕ роль очень необычная, она позволяет запрограммировать радиоволну выделив ее жанр в отдельную категорию. При нажатии на кнопку автоприемник станет искать волну того же жанра.

 

  • И снова нас удивит Toyota с кнопкой в виде автомобиля на неровной поверхности и надписью MTS, что является аббревиатурой Multi-Terrain Select. Это кнопка активирует функцию помощи при езде по бездорожью. Система помогает выбрать оптимальный режим езды в зависимости от поверхности дороги (песок, камни, снег).

 

  • Власників BMW здивує кнопка на важелі біля керма з написом BC. За допомогою цієї кнопки водій може перемикати режими роботи бортового комп'ютера.

Освіжіть салон і розкрийте весь потенціал автомобіля з допомогою заміни автомобільних перемикачів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner