Вмикачі та перемикачі автомобільні

Замок за типом вимикач - це пристрій комутації в автомобілі. Він відповідає за включення ланцюга системи запалювання в автомобілі, його стартера, контрольно-вимірювальних приладів, радіоприймача та інших пристроїв. Сам по собі комутатор - це пристрій, який відповідає за появу іскри.
По конструкції і технічних характеристик автомобільні замки запалювання можна поділити наступним чином:
1. по функціоналу
- трьох і четырехпозиционными
- з можливістю блокування керма і без
- з ключем і без
2. за наявності додаткового функціоналу - звукове сповіщення водія, коли він залишає машину з ключем у замку; запобігання стартера від того, що він вимкнеться в той час, коли двигун працює.
Залежно від типу приводу контактні пристрої автомобіля можна поділити на типи:
- клавішні
- кнопкові
- гідравлічні
- перекидні
- пневматичні
Клавішні у свою чергу можуть бути з самоповерненням або з примусовим поверненням клавіш. У механізмі клавіш без можливості самоповернення часто присутня лампа для підсвічування як індикатор працюючого режиму механізму, за який вона відповідає.
Замки з ключем на сьогоднішній день найбільш поширені, але тенденція використання замком без ключів збільшується.
Замки без ключа, які використовуються у нових збірках, більш технологічні.
Незалежно від наявності додатково функціоналу, замки запалювання працюю за одним принципом.
Пристрій замка запалювання
У замку запалювання виділяють два основних вузла: циліндричний замок і контактний вузол.
У замках запалювання автомобіля використовуються так звані "личинки" (циліндричні замки) з двома принципово важливими можливостями: поворот контактного вузла і блокування керма. Личинка встановлюється всередині циліндричної пружини за формою. Один з кінців цієї пружини кріпиться на личинках, а другий до корпусу замку.
Пружина служить для повернення замку до попереднього стану після запуску.
До личинці приєднаний повідець, який забезпечує поворот диска контактного вузла і фіксацію самого замку.
На легкових автомобілях поширене використання замків-вимикачів, які оснащені протиугінною системою. Суть такого протиугінного пристрою - замикання рульового колеса, якщо в замку-виключення немає ключа запалювання.
Існує два види системи запалювання: батарейна та генераторна. Відмінність їх в автономності харчування, так батарейна має своє джерело автономно, це дозволяє включати електроприлади в автомобілі без запуску двигуна. До генераторної системі тільки після запуску двигуна можна використовувати електроприлади.
Комутаційні пристрої автомобіля
Клавіші в автомобілі використовуються для подачі живлення до різним споживачам цього харчування.
Ползунковые перемикачі також широко поширені і застосовуються як елементи системи комутації. У їх конструкції переміщає штовхач контактну пластину.
Підрульові перемикачі мають декілька контактних вузлів, які управляються рукоятками.
Інтернет магазин https://sensor.in.ua надає в своєму асортименті широкий вибір важелів, кнопок і перемикачів для різних марок автомобіля. Якісний товар за адекватною ціною, відправка в той же день, можливість обміну товару - сервіс від магазину Sensor.
Освіжіть салон і розкрийте весь потенціал автомобіля з допомогою заміни автомобільних перемикачів.
- Як встановити парктроник самостійно — покрокова інструкція для початківцівНаскільки складно і як встановити парктроник своїми руками? Насправді тут не потрібні спеціальні знання чи інструменти. Однак під час встановлення варто знати кілька надзвичайно важливих нюансів, від яких залежатиме працездатність усієї системи та термін служби датчиків.Як встановити парктроник самостійно — покрокова інструкція для початківців
- Вибір оптимальної ручки КПП для вашого автомобіля: на що звернути увагуКомфорт водія під час керування автомобілем залежить від цілої низки факторів. Серед них основними є: форма сидінь і посадка, ергономіка рульового механізму, доступність кнопок і перемикачів на панелі керування, коробка перемикання передач. Останнє особливо актуальне в автомобілях із механічною коробкою, а заміна ручки КПП може суттєво вплинути не лише на комфорт, а й на стиль водіння.Вибір оптимальної ручки КПП для вашого автомобіля: на що звернути увагу