Кошик
1289 відгуків
+380 (68) 990-07-66

Клавішні перемикачі в автомобілі

Клавішні перемикачі в автомобілі

Клавішні перемикачі одні з найпоширеніших механізмів управління як пристрій комутації електрообладнання. У тому числі в автомобільній промисловості. Крім того інтер'єр салону залежить від зовнішнього вигляду приладової панелі і її елементів ( докладніше https://www.carthrottle.com/post/vr8y3gm/).

Пристрій клавішних вимикачів

Клавішні перемикачі можуть мати 1 або 2-х полюсні контакти. Проводи приєднуються з допомогою пайки або гвинтами.

Вимикачі та перемикачі клавішного і кнопкового типу годині всього в автомобілі застосовуються в якості управління системами: внутрішнього і зовнішнього освітлення, опалення та обігріву, омивачів, склопідйомників.

За типом конструкції вузла контактів розрізняють: ползунковые і перекидні вироби.

Деякі з кнопок та клавіш оснащені лампою підсвічування, яка дозволяє при відсутності освітлення знайти кнопку або визначити режим її активності.

Під інтеграцію клавішних перемикачів в приладовій панелі є спеціальні гнізда. Корпусні частина виробу виконана найчастіше з пластмаси. На лицьовій стороні корпусу часто є напис або графічне зображення, яке підказує водія призначення пристрою.

Ремонт клавішних перемикачів

Вийти з ладу може одна з деталей вимикача (перемикача):

  • корпус
  • підстава
  • штовхач
  • клавіша
  • штифт
  • пружини

Контактні поверхні відновлюють зачисткою, якщо такий спосіб неможливий, слід провести заміну пластини з контактами.

Після проведення будь-яких маніпуляцій з ремонту, заміні або складанні клавіші, її необхідно перевірити його роботу декількома натисканнями (включенням, вимиканням). А ось правильність комутації перевіряється контрольної лампою. Серед найпоширеніших поломок клавішних перемикачів - вихід з ладу штовхача. Він зроблений з пластмаси і піддається плавленню.

При цій поломці слід міняти весь перемикач.

Ведучі ток частини пристроїв зроблені зі сплаву міді, а контакти - з срібла.

Придбати перемикачі та важелі можна на нашому сайті. Для цього Ви можете скористатися зручним фільтром, вибрати марку автомобіля і тип запчастини. Менеджер інтернет-магазину проконсультує і відповість на всі виниклі питання. Відправлення товару проводиться в день замовлення або на наступний день. Оплата на сайті або післяплатою. Купувати на https://sensor.in.ua/ легкі та вигідно!

Освіжіть салон і розкрийте весь потенціал автомобіля з допомогою заміни автомобільних перемикачів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner