Кошик
1290 відгуків
+380 (68) 990-07-66

Ручка коробки передач та її призначення

Ручка коробки передач та її призначення

Базова комплектація автомобіля, яка потрапляє в руки власника не завжди може його влаштовувати. Більшість водіїв прагнуть зробити рестайлінг салону свого авто і прикрасити його. Ручка перемикання коробки передач знаходиться практично в центрі салону на видному місці, тому її заміна значно вплине на зовнішній вигляд передньої частини салону (докладніше про тренди можете знайти в статті).

 

Для чого потрібна заміна ручки КПП

Заміна набалдашника на стандартний чорний або коричневий найчастіше виконаний з щільної гуми може оновити салон. Ручка знаходиться в постійному використанні в руці водія і зношується досить швидко, на ній з'являються потертості, іноді тріщини, стирається нанесена на верхню частину гравірування зі схемою розташування передач.

 

Функція ручки КПП

Головне завдання ручки важеля перемикання передач - забезпечувати зручне управління важелем перемикання передач водієм. Ручка повинна бути:

  • ергономічної
  • зручно розташовуватися в руці водія
  • не ковзати.

Найчастіше ручка КПП має графічне зображення схеми перемикання передач, і навіть підсвічування. Вибираючи нестандартну ручку КПП зверніть увагу на всі ці властивості, а потім вже і на зовнішній вигляд ручки, оскільки насамперед вона повинна виконувати своє функціональне призначення.

 

Різновиди ручок важеля перемикання передач

Ручки КПП бувають заводські і декоративні.

Набалдашник ручки перемикання передач може бути виконана з різних матеріалів:

  • пластика
  • металів
  • дерева
  • гуми.

 

 

В якості матеріалу обшивки найчастіше використовують шкіру або шкірозамінник.

Дерев'яні ручки виглядають дорого і презентабельно, вони приємні на дотик, гладкі, їх лакована поверхня блищить на сонці. Лазерним гравіюванням можна нанести на ручку різні зображення. Металевий набалдашник виглядає досить зухвало і брутально, на нього так само часто наносять різні зображення. Гумові і пластикові ручки частіше використовують з метою оновлення салону.

Форма нестандартної ручки ПКК може бути найрізноманітнішою: у вигляді різних варіацій геометричних форм, імітації черепа, троянди, рукоятки пістолета та інші. Ціна на подібний елемент тюнінгу буде залежати від матеріалу і складності його виготовлення.

 

Заміна ручки КПП

Замінити ручку КПП можна самостійно, якщо у автовласника є запас вільного часу і терпіння, або звернувшись на СТО, яке надає такого роду послугу.

Заміна ручки важеля ПП нескладна, але досить кропітка процедура. Для цього потрібно спочатку акуратно демонтувати стару ручку, в залежності від комплектації авто іноді доводиться знімати і чохол важеля коробки передач, далі монтувати нову. Набалдашник може бути приклеєний до ручки, це призводить до додаткових витрат часу і сил для його демонтажу.

Прежде чем выбрать ручку переключателя передач следует узнать форму штока, он может быть прямоугольным или круглым. Для обоих видов штоков на современном рынке представлено достаточно продукции, есть даже переходники. Если крепление ручки резьбовое, процесс замены довольно прост, нужно выкрутить старую деталь и вкрутить новую. Иногда дополнительно используют уплотнитель для лучшей фиксации.

Ручку рычага переключения передач часто меняют вместе с рычагом стояночного тормоза. Эти два рычага находятся рядом и их внешний вид довольно сильно привлекает внимание в салоне автомобиля.

Придбати ручку КПП якісну можна на нашому сайті інтернет магазину Sensor за посиланням https://sensor.in.ua/g76826135-ruchki-kpp-chehly.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner